17 Kasım 2016'da eklenmiş, kişi görüntülemiş
AVOD KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC. A.Ş.
Adres : Çanakkale-İzmir Asfaltı No:36 Türkelli-Menemen / İZMİR
Telefon : 0.232.835 45 24
Faks : 0.232.835 45 33
Websitesi : http://www.avod.com.tr

AVOD KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.TİC. A.Ş.

GOLD FİRMA

AVOD A.Ş. 2003 yılında, HASAT BNO Group(kuruluş tarihi,1995)un sağlam temellerine dayanarak kurulan bir anonim şirkettir. Kuruluşu ile beraber HASAT BNO Group’un itici gücünü de alarak AVOD A.Ş., her türlü kurutulmuş sebze ve türevleri, sebze bazlı hazır yemek, tarımsal üretim, işleme, uluslararası satış ve pazarlama konusunda Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olmuştur. 15.000 m² açık ve 5.000 m² kapalı alan ile yıllık 3.000 ton son ürün kapasitesi ile Türkiye kurutulmuş sebze ihracatının %20 lik kısmını gerçekleştirmektedir. ve Farmer`s Choice markası ile de iç piyasaya ürünler vermektedir.


Müşteri memnuniyetinin kaliteli ürün ve üretimden geçtiği felsefesine inanan AVOD A.Ş. tohum ithalinden son ürün paketlemesine kadar geçen tüm evrelerde profesyonel zirai ekim, üretim, kalite kontrol elemanları ile süreci başından sonuna kadar titizlikle takip etmektedir. Kurulmuş olan BRC ve IFS sistemleri üretimin uluslar arası standartlarda olmasını sağlamaktadır.

Harita Bilgisi

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 4 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Karşıyaka’da prim ödendi…

Karşıyaka’da prim ödendi…Karşıyaka’da boykota neden olan Kırklarelispor maçının galibiyet primi ödenirken, ödemelerde ellerinde olmayan nedenler yüzüden geçikme yaşandığını vurgulayan Başkan Altuğ, hafta başında hem içerideki primleri, hem de peşinatları ödeyeceklerini açıkladı.(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});  Altuğ, “Eski borçlar yüzünden çeklerimize haciz kondu. Bu sorunları...