Gel de yanma

Karşıyaka’da başkanlık koltuğuna Turgay Büyükkarcı’nın oturmasıyla birlikte kulüpte işler doğru işlemeye başladı. KSK’de bir taraftan kümede kalma savaşı verilirken diğer taraftan da puan silme cezaları bertaraf ediliyor. Multu Altuğ’un başkan olduğu dönemde Ofoedu’ya 235 bin TL ödemeyerek 2 dönem transfer yasağı, Banahene’ye 210 bin ödemeyerek 3 puan silme cezası ve Ulusal Kulüp Lisansı çıkarılmadığı için de 3 puan daha silme cezası alan Karşıyaka’da yeni yönetim, ilk etapta Shukurov’la anlaşıp 500 bin TL ödedi ve kulübü -6 puan cezasından kurtardı.

TEHLİKE YAŞANMAZDI

Sıraya puan silme cezası tehlikesi olan Brezilyalı Juninho ve Ukraynalı Kovalchuk’u koyan yönetim, bu futbolcularla da temasları sürdürüyor.
Altuğ görev yaptığı sürede 2 dönem transfer yasağı alıp 6 puanı silindiği için düşme hattından bir türlü kurtulamayan Karşıyaka, bu cezayı almasıydı şuan 15 yerine 21 puanda olacak ve düşme hattının 5 puan üzerinde yer alacaktı. Altuğ döneminde taraftarların yaptığı kampanya ile Okan Şahingöz’ün yetiştiricilik bedeli ödenmiş ve kulübün 6 puan daha ceza alması engellenmişti.

GÖKHAN ÖZYURTLU

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle