İzmir Büyükşehir Belediyesi için CHP’nin adayı sizce kim olmalı?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olmayacağını açıklamasının ardından başkanlık için CHP içinden farklı isimler ortaya çıkmaya başladı.

Bizler de halkın kimi yaşadıkları ilde başkan olarak görmek istediklerini halka sorduk.

Her IP adresinden sadece 1 oy kullanılabilir.
Anketin açılabilmesi için bir kaç saniye bekleyiniz.

bike tracks


 

You may also like...

3 Responses

 1. Latif Yilmaz dedi ki:

  Halkın içinden gelmiş halkın sorunlarına eğilen,Halktan aldığı şikayet ve onerileri yürekli bir şekilde meclis kursusune taşıyan ve kamuoyunun gündemine oturtan İzmir milletvekili Sayın Atilla SERTEL Bu kente başkan olarak yakisir

 2. ........ dedi ki:

  Hizmet verenin hakkıdır oy. O nedenle Karşıyaka veya Narlıdere belediye başkanlarından aday olmalıdır. Hizmet vermeyen iki dönem başkanlık yaptığı halde ayaklarımız ve arabalaŕimızın çamurun içinde olmasını önemsemeyen, sadece medyaya oynayan, belediyenin kuruluş amacinı belediyenin mallarını satmak ve çalgı çengi yapmak zanneden, hakkında açılmış ciddi soruşturmalar ve şaibeler bulunan, Seferihisar halkını küçümseyen, halkı kasıtlı olarak istismar eden, kandıran, eleştiri aldığında hakaret eden, hizmet vermediği halde belediyemizi zarara uğratan Tunç Soyar i kesinlikle görmek istemiyoruz. Aday gösterilmesi halinde yaklaşık 30.000 kişi CHP ye oy vermeyeceğiz.!….
  Bu kez böyle.!….
  Seferihisar Sevenler Grubu

 3. Gerçek Seferihisarlı dedi ki:

  Bay, ……..
  Seferihisar da kaç senedir yaşıyorsunuz?
  Bu yorumu yapabilmeniz için 2009 öncesi de Seferihisar da yaşamanız gerekmiyor mu?
  Tunç SOYER’i yakından tanıyormusunuz?
  Madem Seferihisar’ı seviyorsunuz. Madem Seferihisar da yaşar gibi konuşuyorsunuz da, Kötüleme politikası yerine Seferihisar’ı markalaştıran, Kadınına, çocuğuna, gençlere, yaşlılara, ihtiyaç sahibine her zaman destek olan, Seferihisar’ın ekmeğini büyüten, Seferihisar da İşsizliği azaltan, Her kesimin her türlü yorumuna saygı gösteren, Seferihisarda yaşayan herkesi ötekeleştirmeyip Hepimiz Seferihisarlıyız mantığıyla yaklaşan, Dünya genelinde Cittaslow Genel Başkan Yardımcısı, Ülke genelinde Cittaslow Türkiye Koordinatörü, SODEM yönetim kurulu Başkanı bir belediye başkanına İzmir Büyük Şehir Belediyesine giden yolda daha çok destek çıkmalısınız.! Çünkü sadece İzmir değil, sadece Seferihisar değil, Hem İzmir hem de tüm ilçeler kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle