İzmir Valiliği kuvvetli lodos ve fırtına…

İzmir Valiliğinden ve Meteoroloji’den İzmir, Manisa ve Kıyı Ege için önemli hava durumu uyarısı! İzmir Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada gün içinde kuvvetli rüzgar ve fırtına beklendiği duyuruldu, vatandaşlar uyarıldı.

İzmir Valiliği ve Meteoroloji’den İzmir, Manisa ve Kıyı Ege için kuvvetli lodos ve fırtına uyarısında bulundu.

Yapılan yazılı açıklamada;

“Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün (3 Mart 2018- Cumartesi) bölgemizde (İzmir, Çanakkale, Balıkesir, Manisa ve Aydın) güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli rüzgar ve bölgemizin kuzey ve batısında ise yer yer fırtına (50-70 km/saat) beklendiğinden ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi, soba ve doğal gaz kaynaklı zehirlenmeler gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi.

EGE BÖLGESİ HAVA DURUMU:

Parçalı ve çok bulutlu, İzmir, Manisa, Uşak ve Kütahya çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yağmur ve sağanak kıyı kesimlerde yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın; güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli rüzgar ve yer yer fırtına (50-70 km/saat, yer yer 80 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor.

A.KARAHISAR °C, 15°C

Parçalı çok bulutlu

AYDIN °C, 21°C

Parçalı çok bulutlu, gece saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

IZMIR °C, 20°C

Parçalı çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

USAK °C, 156°C

Parçalı çok bulutlu, gece saatlerinden sonra sağanak yağışlı

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle