İzmir’de estetik ameliyatında ölüm

İzmir’de kalça büyütme estetik ameliyatında gelen ölüm 3 çocuk annesi İngiliz kadının ailesini yıktı… Leah Cambridge adlı 3 çocuk annesi İngiliz kadın İzmir’de özel bir klinikte geçirdiği kalça büyütme operasyonu sonrası hayatını kaybetti. Söz konusu kliniği Lauren Goodger gibi televizyon yıldızlarının da tercih ettiği belirtildi. İzmir’de 24 bin lira ödeyerek Kim Kardashian kalçası yaptırmak isteyen kadının eşi, yaşadığı acıyı ünlü İngiliz gazetesine anlattı.

İzmir’de estetik ameliyatında gelen ölüm İngiliz genç kadının ailesini yıktı…

İzmir’de özel bir klinikte gerçekleştridiği kalça büyütme operasyonu sonrası hayatını kaybeden üç çocuk annesi Cambridge, Leeds kentinde güzellik uzmanı olarak çalışıyordu.

The Sun gazetesinde yer alan habere göre, İzmir’de bulunan ‘Elite Aftercare Clinic’ aslı kozmetik operasyonlar gerçekleştiren bir klinikte 3.000 sterlin (24 bin 600 lira) karşılığında kalça büyütme operasyonu geçiren Cambridge operasyondan kısa bir süre sonra ayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden kadının erkek arkadaşı Scott Franks verdiği röportajda, “İki gün öncesine kadar mutluydum, şu an sonsuza kadar kalbi kırık bir adam olarak kalacağım” dedi.

Franks, konu ile ilgili bir açıklama beklediklerini ve Cambridge’i İngiltere’ye götürmek için uçak ayarlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Karın bölgesinde bulunan yağların alınarak kalçaya enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen operasyonlar konusunda uzmanlar uyarıda bulunuyor.

Uzmanlar, sanılanın aksine bu tip operasyonların risksiz olmadığını ve dikkatli olunması gerektiğini söylüyor.

Cambridge’in ölüm nedeni tam olarak bilinmiyor. Kesin ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle