İzmir’de ulaşıma bayram indirimi!

 İzmir’de ulaşıma bayram indirimi… 29 Ekim Pazartesi günü Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İzmirliler ve İzmir’e gelenler tolu ulaşım için sadece 1 kuruş ödeyecek.

İzmir’de ulaşıma bayram indirimi… 29 Ekim Pazartesi günü Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İzmirliler ve İzmir’e gelenler tolu ulaşım için sadece 1 kuruş ödeyecek. “1 kuruşluk” ulaşım tarifesinin yanı sıra, törenlere katılacaklar için de ek seferler düzenlenecek.

Cumhuriyet Meydanı ve Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak etkinliklere katılacak vatandaşların geri dönüşlerini sağlamak için sefer saatleri gece yarısına kadar uzatıldı. Buna göre ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından; 963 EVKA 3 Metro-Konak, 470 Tınaztepe-Lozan Meydanı, 680 Bozyaka-Lozan Meydanı, 681 F.Altay-Lozan Meydanı, 691 Gaziemir-Lozan Meydanı, 921 Bostanlı İskele-Alsancak Gar, 912 Egekent-Alsancak Gar hatlar ının sefer saatleri 01.00’e kadar uzatıldı.

HAZIR GEMİLER BEKLETİLECEK

İzmir Metrosu ile Konak ve Karşıyaka tramvaylarında da Cumhuriyet Bayramı nedeniyle son seferler 00.20’de yapılacak.

İZDENİZ Genel Müdürlüğü ise Cumhuriyet Bayramı’nda yolcu yoğunluğuna göre ek seferler yapacak. Karşıyaka ve Konak iskelelerinde ve 29 Ekim etkinliklerinin yapılacağı Alsancak-Pasaport hattında hazır gemiler bekletilecek.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle