KARABURUN’DA PLAJ VE OTOPARK BEDAVA

Çoğu sahil beldesinde plajlar ve otoparklar paralıyken, İzmir’in 13 köyü ve 9 bin 400 nüfusu ile en küçük ilçesi Karaburun’da bütün plajlar ve otoparklardan ücret alınmıyor. 

Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yaz boyunca günübirlik tatilcileri ücretsiz plajlarda, ücretsiz gölgeliklerin altında ağırladıklarını kaydetti. Karaburun sahilindeki plajların tamamının ücretsiz olduğunu ifade eden Çakır, şunları söyledi: “Ayrıca belediye olarak en çok rağbet gören Manal, Sulucadere, Kütlücek Korsan Yatağı, Mordoğan Kocakum, Ardıç, Karaburun Bodrum, Kuyucak ve İğdeleraltı plajlarına sazdan örülme şemsiyeler yerleştirdik ve maviye boyadık. Üzerlerine de herkesin görebileceği şekilde ‘ücretsiz’ yazısı yazdırıp taktırdık. Karaburun dahilinde mevut tüm otoparklar da ücretsiz. 

Halkımız en az masrafla denize girebilir. İsteyen vapur seferleri ile haftasonları, isteyen Urla’dan kalkan belediye otobüsleriyle ya da İzmir Üçkuyular’dan kalkan minibüslerle her gün Karaburun’a gelebilir. Vapur seferleri Karşıyaka, Konak, Foça, Mordoğan güzergahı olarak tespit edildi.” 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle