Karşıyaka’da Bir Polisin Sokak Köpeğini Silahla Öldürdüğü İddia Edildi

İzmir’de trafik polisinin bir sokak köpeğine ateş ederek öldürdüğü iddia edildi. Polise tepki gösteren görgü tanıkları, polisin kimliğini vermesini istedi. Kimliğini vermek istemeyen polis, otobüsten inerek olay yerinden uzaklaştı.

İzmir Karşıyaka’da polisin bir sokak köpeğine ateş ederek öldürüldüğünü iddia eden vatandaşlar, polise bindiği otobüste sert bir şekilde tepki gösterdi. Vatandaşların tepkisine dayanamayan polis, otobüsten inerek olay yerinden uzaklaştı.

POLİSİN, KÖPEĞİ ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİASI

Olay bu sabah saat 06.30 sularında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde Soğukkuyu Mahallesi’nde gerçekleşti. Mahalleli trafik polisinin bir sokak köpeğini birkaç el ateş ederek öldürdüğünü iddia etti. Sonrasında otobüse binerek olay yerinden ayrılmak isteyen polise, tepkili vatandaşlar izin vermedi.

OTOBÜSTE TARTIŞTILAR

Polisin ardından otobüse binen vatandaşlar polisin kimliğini vermesini istedi. Bu sırada çıkan tartışmadan kaynaklı otobüs bir süre ilerleyemedi. Otobüsün devam etmesini isteyen polise vatandaşlar engel oldu. Otobüs yola devam etmeyince kimlik bilgilerini vermek istemeyen polis otobüsten inerek olay yerinden uzaklaştı.

Kaynak: www.haberler.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle