Karşıyaka’daki Vinç Dün okula düştü, bugün yola mı düşsün?


Mavişehir’de geçtiğimiz hafta okula düşen Cengiz İnşaat’ın vincinin inşaat alanı dışında, akan trafiğin üzerinde durması vatandaşları tedirgin ediyor.

Karşıyaka Mavişehir’de İzmir Valiliği’nin 24 saat çalışma izni verdiği, AVM ve rezidans çalışması yapan Cengiz İnşaat’ın vinçinin Caher Dudayev Bulvarı’nda ana cadde üzerinde bulunması tedirginlik yarattı.29 Kasım’da, Mavişehir Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nin üzerine, Cengiz İnşaat’ın vinci devrilmiş, facia şans eseri kayıpsız atlatılmıştı.


Caher Dudayev Bulvarı üzerinde Cengiz İnşaat’ın vincini gören vatandaşlar, geçtiğimiz hafta yaşanan olayın da etkisiyle yoldan bir an önce geçme gayretine girdi. İzmir’in elit semtlerinden Mavişehir’de insanların bu tereddütü yaşaması vatandaşlara “Güvende değil miyiz” sorusunu sordurdu.

‘REKLAM İÇİN Mİ ANA CADDE ÜZERİNDE’
Caher Dudayev Bulvarı üzerinde dev vinçlerin inşaat alanı dışında bulunması, vincin üzerindeki Cengiz yazısının görünmesi amacıyla yapıldığını düşündürtüyor. Vincin, ana caddede ve akan trafik üstünde devrilmeye hazır şekilde durduğunu belirten vatandaşlar, sorumlu kurumları göreve çağırarak önlem alınmasını ve yeni bir facianın önüne geçmesi çağrısında bulundu.

Öte yandan Mavişehir Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nin tamirat çalışmaları sürüyor.

Kaynak / IzGazete.Net

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle