Karşıyaka’ya artık mucize gerekiyor

Kara bulutlarla kaplı, soğuk ve karanlık bir İstanbul gününde maçın başında gelen Karşıyaka’nın genç oyuncusu Doğukan’ın golüyle içimizde güneş açtı. Soğuk havada biraz olsun ısınır gibi olduk ve zafer için umutlandık.
İstanbul temsilcisi Pendikspor önünde ilk 20 dakika ortaya konan futbol Karşıyaka adına umut vericiydi. Profesyonel kariyerinde ilk kez 11’de sahaya çıkan ve bir de gol atan Doğukan, ikinci golü kaçırmasa Karşıyaka adına her şey farkla olabilirdi.
Karambolde kalede görülen beraberlik golü ve ikinci yarının başında uydurma bir penaltı ile geriye düşülünce hesaplar alt üst oldu.

ARTIK MAKAS DARALDI

Karşıyaka, beraberlik golü ararken kalesinde üçüncü golü de gördü. Oyun bu golden sonra kopmaya başladı. Sahada iyi niyetleriyle mücadele eden hiçbir oyuncuya kabahat bulmuyorum. Onlar çünkü kapasitelerinin yüzde yüzünü sahaya yansıtıyor. Güçleri el verdiğince mücadele ediyorlar. Fakat Karşıyaka’nın kazanması için biraz da şans lazım. O şansta ne yazık ki son günlerde Karşıyaka’nın yakınından bile geçmiyor. Transfer yasağına rağmen şu Can Erdem ve Ali Say’ı gönderenler, sezon başında eksi 6 puanın önüne geçemeyen bu kulübe neler ettiniz. Artık makas daraldı.

ŞARTLAR ARTIK ZOR

Karşıyaka’nın kümede kalması için bir mucizeye imza atması lazım. Umarım olur. Ama bu şartlarda zor gibi gözüküyor.
Çıkmadık candan ümit kesilmez.
Bu arada KSK seyircisini almayan ve 90 dakika İzmir ve KSK’ye küfür eden Pendikliler.
Takımı ile bütünleşen taraftardan çekinmenize gerek yoktu. İzmir Marşı’na hareketlerle dolu tarzınızı KSK taraftarı önünde söylemekten mi çekindiniz?

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle