Karşıyaka’ya iki artçı şok

 Yönetim, sözleşmeleri biten Fatih ve Anıl’la anlaşma sağlayamadı. Özgür ve Görkem de ayrılmak istediklerini iletti

TFF 3. Lig’de sözleşmesi biten ilk 11’in değişilmez oyuncuları Fatih ve Anıl’la henüz yeni sezon ücretleri konusunda anlaşma sağlayamayan transfer yasaklısı Karşıyaka’da, Özgür ile Görkem ayrılıyor. Geçen sezon 12’si ilk 11’de olmak üzere 25 maçta forma giyen 22 yaşındaki Özgür ve 10’u ilk 11’de 19 maçta oynayan aynı yaştaki Görkem, ayrılmak için yönetime başvurdu.

Özgür’ün bonservisini istediği, yalnız yetiştiricilik bedelinin 160 bin TL olduğunu öğrenince futbolu bırakma kararı alıp takım arkadaşlarına üniversite eğitimine ağırlık vereceğini söyleyerek vedalaşıp ayrıldığı öğrenildi. Fethiyespor’un talip olduğu öğrenilen Görkem’in de kulüpten izin kağıdı alarak antrenmanlara çıkmadığı belirtildi. Geçen sezon 50 bin TL yıllık ücretle oynayan altyapı patentli genç futbolcuların, sözleşmesi biten 7 isimle zamlı olarak tekrar anlaşılırken henüz kendilerine zam yapılmaması nedeniyle de tepkili oldukları belirtildi.

Yönetim bu gelişmeler üzerine Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde bugün sabah yapılan antrenmana noter çağırarak Özgür ve Görkem’in yanı sıra sözleşmeleri biten yine altyapı patentli Fatih ve Anıl’ın antrenmanlara çıkmadığını tespit ettirdi. Kaf-Kaf’ta henüz sözleşme yenilemeyen Fatih, takımdaki diğer tecrübeli isimler ayarında 400 bin TL yıllık ücret talep ediyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle