POTAYA SİHİRLİ DOKUNUŞ

Karşıyaka’da kulüp başkanlığına Turgay Büyükkarcı ve yönetiminin gelmesinden sonra herşey yavaş yavaş rayına oturmaya başladı. Futbolda üst üste topladığı puanlarla ligde kalma yolunda adım atan yeşilkırmızılılar basketbolda değişimle birlikte yükselişe geçti.

PROBLEMLERİ AŞTILAR

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde BC Enisey’i deplasmanda 81-74 yendikten sonra namağlup lider Monaco’yu da 84-77 mağlup eden Pınar Karşıyaka, son 16 turuna 2. sıradan katılmaya hak kazandı. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde düşme hattına kadar gerileyen, transfer yasağı, lisans problemi, idman boykotları ve ödenmeye maaşlarla çok sancılı günler yaşayan Pınar KSK yeni yönetimle kritik Gaziantep Basketbol sınavını 74-67 kazanarak derin bir nefes aldı.

BÜYÜKKARCI FARKI

Basketbol şube eski başkanı Turgay Büyükkarcı birlikte yemek bile yememiş bir takıma kısa sürede ekip ruhu kazandırmaya çalıştıklarını söyledi.
Büyükkarcı, “Takım içinde büyük sıkıntılar vardı. Kısa sürede birlik beraberliği sağladık, sıkıntıları giderdik. Bir an önce Pınar Karşıyaka’ya yakışan basketbolu oynayıp sıralamada daha yukarılara tırmanacağız” dedi.

GÖKHAN ÖZYURTLU

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle