Sokağa çıkma yasağına en uyumlu ilçe yine Karşıyaka oldu!

Üç günlük sokağa çıkma yasağının uygulandığı Türkiye’de en iyi sonuç, en çok hareketli yer olduğu iddia edilen Karşıyaka’da alındı.

Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, üç gün  boyuncu ilçede aldıkları tedbirlerle yasağı en iyi uygulayan ilçe oldu.

İzmir’in Karşıyaka İlçesi, korona virüsü salgını nedeniyle Türkiye’nin en çok gündemine gelen ilçesiydi. Salgından dolayı sosyal mesafe kurulanı uymayan ve normal hayatına devam eden Karşıyakalılara, Türkiye’nin ve İzmir’in bir çok yerinden de tepkiler gelmişti.

Hafta sonu 31 Büyükşehir ve  Zonguldak’ta uygulanan sokağa çıkma yasağının en iyi şekilde uygulandığı ve uyulduğu ilçe bu kez Karşıyaka oldu. Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yasak boyunca ilçenin giriş çıkışlarını, ana caddelerinde sıkı denetimler yaptılar. Bu denetimler de sonucunu verdi.

Sokağa çıkma yasağına en uyumlu ilçe bu kez Karşıyaka oldu. Ekipler, sokaklarda ve caddelerde gördüğü bütün araçlara ve insanlara uygulama yaparak, yasağın delinmesine fırsat tanımadı.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle