Sürekli ve Akpınar’dan stat zirvesi!

AK Parti İzmir milletvekili Kerem Ali Sürekli ve Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar bir araya geldi. İki ismin gündemindeki ana madde Karşıyaka’nın yeni stadı oldu.

AK Parti’nin İzmir vekili Kerem Ali Sürekli ve Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar bir araya geldi. Akpınar’ı makamında ziyaret eden Sürekli, Meclis kürsüsünden Karşıyaka’nın 105. kuruluş yılı vesilesiyle yeni yapılacak stat konusunu gündeme taşımış Başkan Akpınar’a, ‘Sayın belediye başkanım Karşıyaka’nın kaybedecek 1 dakikası bile yok. Lütfen ruhsatı verin, stadımıza başlayalım’ sözleriyle çağrıda bulunmuştu.

Meclis’te yaptığı konuşmada Akpınar’ı ziyaret edeceğini dile getiren Sürekli beklenen ziyareti yaptı ve iki isim Karşıyaka Belediye binasında Akpınar’ın makamında bir araya geldi.

Sürekli ve Akpınar’ın görüşmesinde masada Yalı’daki Stat Projesi, maddi anlamda zor günler geçiren Karşıyaka Spor Kulübü’nün geleceği, ilçede TOKİ ile birlikte yapılacak işbirliği ve yıkılan devlet hastanesinin arsası vardı. 

Kaynak Ege’de SonSöz

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir