Ünlü YouTuber Cem Korkmaz intihar etti!


Oynadığı sinema ve reklam filmlerinin yanı sıra, oha diyorum! ve yapyap isimli Youtube kanalları ile ülkemizde oldukça tanınan bir sima haline gelen Cem Korkmaz intihar etti.

Korkmaz’ın intihar ettiğine dair sosyal medya üzerinde yayılan haberler, Can Yılmaz‘ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile doğrulandı.

YouTube’da fenomen olan, GORA, AROG ve birkaç filmde daha rol alan Cem Korkmaz intihar etti. Cem Korkmaz’ın intihar ederek hayatını kaybetmesi sevenleri üzerinde şok etkisi yarattı. Videolarından tanıyan birçok hayranı Cem Korkmaz’ın ölüm haberinin doğru olup olmadığını öğrenmek için Cem Korkmaz hakkında Google üzerinde aramalar yapmaya başladı. İntihar ederek hayatını kaybeden Cem Korkmaz’ın intihar nedeni bilinmiyor.

CEM KORKMAZ KİMDİR?
Cem Korkmaz 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ünlü bir Youtuber, ayrıca sunucu ve oyuncu kimliği ile tanınmaktadır. İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Geçmişinde bir çok filmde, dizide ve reklamda rol almıştır. Aynı zamanda usta oyuncu Muhittin Korkmaz‘ın oğludur. Muhittin Yılmazı bir çoğumuz G.O.R.A filminden hatırlamaktayız.

CUMHURİYET BAYRAMI’NI AİLESİYLE KUTLAMIŞTI

MUHİTTİN KORKMAZ KİMDİR?
Muhittin Korkmaz (d. 17 Ekim 1953) Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. G.O.R.A.’da sık sık “Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim!” repliğini kullanan Tihulu adlı karakteri oynamıştır. 1953 yılında Gaziantep’te doğan Muhittin Korkmaz uzun yıllar boyunca tiyatrolarda sahne aldı ve Bursa Devlet Tiyatrosu’ndan emekli oldu. 2002 yılında Cem Yılmaz’ın Telsim reklamı için seçilip, reklamda Huluti isimli karakteri oynadı. Bu reklam ile birlikte Cem Yılmaz’ın projelerinde yer almaya başlayan Korkmaz, G.O.R.A.’da “Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim!” repliğini kullanan Tihulu’yu oynadı. Tihulu ismi Cem Yılmaz tarafından Telsim reklamındaki Huluti karakterinden esinlenilerek yaratılmıştı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir