Bu çocukları yalnız bırakmayın

BU ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMAYIN

Karşıyaka’da geçen ay yapılan olağünüstü genel kurulun ardından Turgay Büyükkarcı’nın başkan seçilmesi, İzmir’in önemli şirketlerinden Folkart’ın şirketleşme adımlarının ardından kulüp üzerindeki karabulutlar dağılmaya başlamıştı. Yeni yönetim ilk iş olarak teknik heyet değişikliğine gitti. Halim Okta’nın yerine camianın yakından tanıdığı, özbe öz Karşıyakalı Cihat Arslan takımın başına getirildi. Arslan ile çıkılan ilk Silivrispor maçından depasmandan takım 3 puanla dönünce Bandırmaspor karşılaşmasına taraftar umutla bakıyordu.
Puan tablosuna bakmasan, sahadaki iki takımı mücadelesine göre değerlendirsen, Karşıyaka’nın şampiyonluk mücadelesi verdiğini, Bandırmaspor’un ise orta sıralarda kalmak için İzmir’e 1 puan için gelmiş olduğunu söylersin.

OLUMLU SİNYALLER

Yeşil-kırmızılılar, dün iddialı rakipleri Bandırmaspor karşısında çok net pozisyonlara giremese de, son düdüğe kadar çok iyi mücadele etti. Bulacağı bir golle üç puanı rahatça hanesine yazdırabilirdi.
Bu tempo, bu destek ve moralle bundan sonraki karşılaşmalardan galibiyetler elde edeceğine inancım tam. Yeter ki futbolcular bu hırsı devam ettirsinler, yönetim ve taraftar desteğinin karşılığını iyi sonuçlarla vererek kurtuluş mücadelesini kazansınlar.
Ancak uzun bir aradan sonra KSK’nin başına gelen Cihat Arslan’ın işi çok zor. Sahaya sürdüğü ilk 11’in dışında kulübedeki hamle gücü çok kısıtlı. Umarım oyuna sonradan giren oyuncular kendilerini geliştirir ve önümüzdeki maçlarda katkı sağlarlar. Maçtan sonra Cihat hocanın tribünlere dediği gibi, bu takım safkan Karşıyakalı.

SAFLARI SIKLAŞTIRIN

Bu sporculara sahip çıkılmalı.
Dün Karşıyakalı taraftarlar maç boyunca takıma büyük destek vererek yine görevini yaptı. Ancak bu sayının daha da artması lazım. Bundan sonraki karşılaşmaların hepsi final niteliği taşıyor. Bu çocukları yalnız bırakmayalım, safları sıklaştıralım.

Görkem TÜRKYILMAZ

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle