İzmir Ayrancılar’da zincirleme intiharlar! Aynı aileden 3 kız kardeş ve son olarak…

İzmir’de intiharlar… Ayrancılar’da son günlerde garip şeyler oluyor. Son bir yıl içinde aynı aileden 3 kız kardeş intihara kalkıştı. Kardeşlerden ikisinin intihar teşebbüsü ölümle sonuçlanırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Torbalı’da önceki akşam 23 yaşındaki Sevcan Kahraman intihar etti. 2 çocuk annesi genç kadının kendini asarak yaşamına son vermesi bölgede şok etkisi yaratırken olayın ayrıntılarının netleşmesi ile dehşet gerçek ortaya çıktı. 4 yaşındaki kızının gözü önünde intihar eden ve küçük kızın komşularına haber vermesi ile cesedi bulunan Sevcan Kahraman’ın 2 ay önce de intihara teşebbüs ettiği öğrenildi. Olayı ilginç kılan ayrıntılar bununla da sınırlı değil. Sevcan Kahraman’ın kardeşi Naide Kahraman’ın da 1 ay önce intihar ederek yaşamına son verdiği öğrenildi. 10 Şubat tarihinde evinde 115 adet ilaç içerek intihar eden 19 yaşındaki Naide Kahraman, 22 gün sonra hastanede hayatını kaybetmişti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Geçtiğimiz ay yaşanan olaydan sonra 23 yaşındaki abla Sevcan Kahraman, kız kardeşinin ölümüne dayanamadı ve dün akşam saatlerinde kendini asarak intihar ederek canına kıydı. Kardeşinin ölümünü kabullenemeyen ve psikolojik tedavi gördüğü iddia edilen Sevcan Kahraman’ın ölümü ile ilgili ailede bunun ilk olmadığı ortaya çıktı. Hayatını kaybeden iki kız kardeşin dışında ailenin en küçük kızları 17 yaşındaki K.K’nın da bir yıl önce intihara teşebbüs ettiği öğrenildi. Jandarma ekipleri, yaşanan olay hakkında derin bir soruşturma başlattı. 2 kız kardeşin neden intihar ettiği konusunda araştırma yapılıyor. Öte yandan Sevcan Kahraman’ın naaşı dün Ayrancılar Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

(Büyük Torbalı Gazetesi Muhabiri Murat Can)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle