Karşıyaka’da denize atlayan adamın cesedi 24 saat sonra bulundu!

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bir erkeğin denize atladığı görüldü. Gözden kaybolan adamı çevredekilerin ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri sahil güvenlik ekipleri ile birlikte harekete geçti.

24 saatin ardından denizden bir erkek cesedi bulundu. Cesedin kimliğinin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde saat 14.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen bir adam Atatürk, Annesi ve Kadın Hakları Anıtı’nın önünden denize atladı.

ACI HABER 24 SAAT SONRA GELDİ
Sonrasında gözden kaybolduğu ihbarı üzerine deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri harekete geçti. Deniz polisi ve sahil güvenlik dalgıçları, şahsın görüldüğü bölgede arama kurtarma çalışmalarına başlarken, acı haber tam 24 saat sonra geldi. Karşıyaka Vapur İskelesi yakınlarında bir erkek cesedi bulan ekipler, cansız bedeni bota alarak karaya çıkardı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Ekipler, üzerinden kimlik çıkmayan erkek cesedinin kimliğinin belirlenmesi için kayıp bildirimi yapılan kişileri incelemeye alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Cenaze ise İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle