Mucize degil

Derbide Altay’ı 2-1 yenerek bu sezon ilk kez 2 maç üst üste kazanan Karşıyaka’da teknik patron Cihat Arslan, “Güç ama imkansızı zorluyoruz. 4 maçı alıp rakibin takılmasını bekleyeceğiz” dedi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 8 maçlık yenilgiler serisine Nazilli Belediye’yi 4-1 yenerek son veren ardından derbide Altay’ı 1-0 geriye düştüğü maçta 2-1 mağlup eden Karşıyaka, son düdüğe kadar pes etmeyeceğini bir kez daha gösterdi. “Güç ama imkansızı zorluyoruz, işin gerçeği bu” diyen teknik direktör Cihat Arslan, “Ligde kalmak için direnirken genç oyuncuları da sahaya atıyoruz. Doğukan, Görkem’den sonra dün de İlyas ilk kez oynadı. Hem yarışıyoruz hem de oyuncu kazanıyoruz” dedi.

Kazanan tarafın hak ederek kendileri olduğu için mutlu olduğunu ama kendisini sevindiren daha önemli bir olayın yaşandığını belirten Arslan, “Bu kritik derbiyi kaybetmelerine rağmen Altay taraftarının jesti inanılmazdı. Maç sonunda bizim futbolcuları alkışlamaları Altay kulübünün büyüklüğünün en güzel kanıtıydı. Kalan maçlarımızı kazanmak ve kendimizi sahada ifade etmek istiyoruz. En kötü senaryoda bile sahada direniş içinde bir takım olacağız. Biz kazanıp Fethiye’nin takılmasını bekleyeceğiz” diye konuştu.

GÖKHAN ÖZYURTLU

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle