Son dakika… Rusya’da AVM yangını felakete dönüştü! Çocukların fotoğrafları…

Bir sinemanın da bulunduğu eğlence katından yükselen alevlerden kurtulmak isteyen bazı kişiler camlardan atladı. Yangın nedeniyle tavan çöktü, yüzlerce kurtarma ekibinin çabasına rağmen sinema katında kapana kısılanlar kurtarılamadı. Faciada yaşamını yitiren çocuklar ve diğer kurbanların hikayeleri de ortaya çıkmaya başladı. Rus basını yaşları 5 ila 13 arasında değişen çocukların fotoğraflarını yayınlıyor. Canlı canlı yananlar arasında öğretmen Tatiana Darsalia da var.

Ülkenin doğusundaki Sibirya bölgesinin Kemerovo kentindeki bir alışveriş merkezinde çıkan yangında en az 64 kişi yaşamını yitirdi. Can kaybının artmasından ciddi şekilde endişe ediliyor. Zira bugün sabahtan bu yana ölü sayısı sürekli arttı.

Yangının Winter Cherry isimli alışveriş merkezinin dördüncü katında başladığı kurbanların çoğunun bu sırada sinemada bulunduğu belirtiliyor.

650’den fazla kurtarma görevlisinin müdahale ettiği yangınla ilgili sosyal medyada paylaşılan bir videoda, bazı kişilerin alevlerden kaçmak için camlardan atladığı görülüyor.

Kömür sanayi ile bilinen Kemerovo kenti Moskova’nın 3,600 km doğusunda yer alıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle