Teras Park sizi bekliyor

Bayraklı Belediyesi 6 bin 635 metrekare alan üzerine kurulan Teras Park’ta vatandaşlar körfez manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayıp, sabah kahvaltılarını yapabiliyor, öğlen ve akşam yemeklerini yiyebiliyor.

haberiçi
Geçtiğimiz günlerde Yeni Türkü konseriyle açılışı gerçekleştirilen, 75. Yıl Mahallesi’ndeki Teras Park projesi, körfez manzarası ile dikkat çekiyor. Hizmete girmesiyle kısa sürede Bayraklı’nın simge noktalarından biri haline gelen Teras Park’ta vatandaşlar İzmir manzarasında sohbet edip, vakit geçirmenin keyfini sürüyor.
Ayrıca Teras Park’ın restoran-kafe bölümünde uygun fiyatlarla kaliteli yemek yeme imkanı sunuluyor. Çocuk oyun grubu, banklar ve geçiş yolları yer aldığı Teras Park şimdiden cazibe merkezlerinden biri olmaya başladı.
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, ilçeye yeşil alanlar kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. Teras Park’ın 6 bin 635 metrekare alan üzerine kurulduğunu bunun 4 bin metrekarelik bölümünün yeşil alan olduğunu belirterek, “Teras Park, eşsiz bir Körfez manzarasına sahip bir alan. Vatandaşlarımızın yürüyüş yapabilecekleri, dinlenebilecekleri, körfez manzarasıyla kahvaltılarını yapabilecekleri, öğle ve akşam yemeklerini yiyebilecekleri bir mekan yarattık. Teras Park, gerçek muhteşem bir yaşam alanı oldu. Buraya gelenler eşi, benzeri bulunmayan körfez manzarasını kuş bakışı izleyebilecek. Gerçekten, hemşehrilerimin nefes alabilecekleri bir park. Ulaşım da oldukça kolay. Çevreyolundan Bayraklı çıkışını takip ederek bu yaşam alanına kolaylıkla ulaşılabilir. Bu proje İzmir’e ve Bayraklımıza hayırlığı uğurlu olsun” dedi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seks hikayeleri porn izle